Restaurace

Originální restaurace Moře se nachází v příjemném a dnes již historickém objektu bývalé dřevěné plovárny. Zajímavou atmosféru vyvolávají velká tabulková okna po celé délce objektu, která poskytují krásný výhled na rybník, rozprostírající se přímo pod nimi: hosté mají dojem, jako by seděli na zámořské lodi, která se chystá každou vteřinou zvednout kotvy a vyrazit za obzor…

„Moře“ je restaurace určená pro celou rodinu, kde si na své přijde naprosto každý, včetně nejmenších dětí a zvířecích mazlíčků. Je rozdělena na tři části.

První dvě místnosti jsou vyčleněny pro nekuřáky a fungují jako klasická restaurace, kde budete obslouženi příjemným personálem. Vaše ratolesti se zde mohou dosyta vyřádit v dětském koutku, vy se můžete začíst do nějaké z knížek naší volně dostupné knihovny. Právě z druhé místnosti restaurace je nejromantičtější pohled na naše „moře“ – čili rybník, který vás v kteroukoli denní dobu a za jakéhokoli počasí překvapí svou poetickou nádherou. Ve třetí části restaurace je k dispozici stolní fotbálek, který už pamatuje nejedno líté klání.

Restaurace je otevřena v letní sezóně od rána (8:00) do noci (22:00 a dále podle přání hostů) a během dne se mění i skladba nabídky. Do deseti hodin ráno nabízíme k jídlu snídaňové menu, poté následují obědy a teplé večeře, které podáváme až do deseti hodin večer. Kdykoli během dne máte k dispozici kromě polévek, teplých i studených jídel a zákusků také široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů.

Pro ty, kteří si přejí vychutnat dovolenou se vším všudy a neunavovat se vařením, nabízíme stravování formou polopenze či plné penze.

Točíme dva druhy piva pocházejících z Vysočiny - Rychtáře (11) a Bernarda (11,12, černé), v sezóně též máme na čepu nealkoholické pivo a tzv. ovocné pivo (refresh).