Ubytování

Návštěvníkům „Moře u rybníka Řeka“ nabízíme několik možností, jak se u nás ubytovat. Záleží jen na vás, jaký typ dovolené si představujete a který si vyberete.

Sportovně-spartánská dovolená

Ubytování pod širým nebem, pod stanem či v autě nebo karavanu v areálu kempu. Připojení na elektřinu možné. Hosté v kempu mají k dispozici umývárnu se studenou vodou, splachovací WC a teplou vodu ve sprchách po celý den (automat na žetony).

Romanticko-sportovní dovolená

ubytování ve dřevěných kajutách v těsné blízkosti pláže. Ze dveří každé kajuty je nádherný výhled na rybník a na kryté terase před kajutami je velmi příjemné posezení. Hosté ubytovaní v kajutkách parkují svá auta z druhé strany objektu, případná kola jim můžeme na požádání uschovat zdarma v uzamykatelné místnosti.

Hostům toužícím po klidu a soukromí nabízíme ubytování v chatkách s výhledem do zeleně, stojících na paloučku stranou od kempu a ostatních kajut. U chatek mají hosté možnost parkovat svá auta přímo vedle svého objektu.

Všichni ubytovaní hosté v kajutách a chatkách mají k dispozici sociální zařízení patřící k restauraci, jakož i WC a sprchy s teplou vodou, které stojí o kousíček výše v kempu (sprchový automat na žetony). Jelikož tyto ubytovací kapacity nejsou vybaveny ledničkou, nabízíme možnost uchování potravin v uzamykatelné lednici vedle recepce.

Pohodlná dovolená

ubytování v pokojích zděného domu, kde můžete bez sebemenších obav čelit jakýmkoliv rozmarům počasí. Hosté mají k dispozici sociální zařízení s teplou vodou určené pouze pro ubytované v objektu a malou, jednoduše zařízenou kuchyňku. Ubytovaní mohou svá auta parkovat v těsné blízkosti objektu, kola můžeme cyklistům na požádání zdarma uschovat.

Rezervace ubytování

tel. 775 233 201

(11:00-21:00 hod)

 

Fotky také na našich stránkách na FACEBOOKU

 

Pro potvrzení rezervace požadujeme zaplacení zálohy ve výši 50% za ubytování.

Pro případ pozdějšího stornování rezervace si Vás ještě
dovolujeme seznámit s našimi stornovacími podmínkami:

stornování alespoň 90 dnů před zahájením pobytu: vrací se
90% zálohy; stornování alespoň 30 dnů před zahájením pobytu: vrací se 50%
zálohy; stornování méně než 29 dnů před zahájením pobytu: vrací se 20%, stornování méně než 14 dní před zahájením pobytu – záloha propadá.