Program akcí

Na „Moři“ Vás i o letošní sezóně čeká řada zajímavých událostí – ať jsou to již tradiční koncerty s tradičními i netradičními zpěváky, zajímavé přednášky se zajímavým promítáním, divadelní představení pro malé i velké diváky či nejrůznější soutěživá klání pro všechny soutěživé duchy. Zatím je řada akcí v jednání, na stránkách jsou uvedeny pouze ty, které jsou 100% :-) – s blížícím se létem se bude program zaručeně rozrůstat.

Máme též stránky na facebooku, určitě nás navštivte!!

Program LÉTO 2021 – Moře u rybníka Řeka

JAWAMANIE – 20.let

víkend (+pár dní předem) 24.6.-29.6.2022 (+pár dní poté)

Rok se s rokem sešel a Jawa se sejde (sjede) s Jawou  (a jistě: Čezeta s Čezetou….)  Tentorkrát jubilejní 20. ročník tradičního srazu na „Krucíku“ Jawamanie je zde!… Naleštěte své stroje, nazujte těžké boty, nasaďte brýle, helmy, rukavice a rychle k Moři!  Jako každým rokem se dá očekávat neočekávané a vidět neviděné. V pátek hudba, v sobotu tradiční oheň. Všichni se moc těší, tak se těšte také!!!

Untitled

Kapela ANONYM – písně (nejen) od táboráků

 

sobota 2.7. – 20:00

Kapela se sice jmenuje ANONYM, ale pro nás to není žádná neznámá!!!! Víme, že nás čeká hezký večer plný písniček a že si můžeme hezky z plna hrdla zazpívat písně, které se snad nikdy neoposlouchají. Čekají nás country písně, trampské šlágry i téměř lidové skladby. Zkrátka si to přijďte na Řeku užít!

Vodní a další hrátky v kouli

Neděle 10.7. 14:00

Odpoledne plné koulí :-) Nechte se zavřít do koule a zkuste se koulet po vodě (aquazorbing), dále si můžete dát v jiné kouli souboj s jiným „zakulaceným“ mackem na trávníčku (bodyzorbing) či se jen tak kulátet po pláži. Až se koulením řádně unavíte, stavte se v restauraci třeba na masové kuličky :-D

Planetarium opět na Řece

úterý 10.7.2022 – 13:00

Jedinečné pojízdné planetárium k nám po letech opět přijede  a odhalí Vám nějakou tu záhadu z vesmíru – uprostřed dne máte možnost rozhlédnout se po obloze a dozvědět se věci, o kterých jste do této doby neměli ani tušení. Díky technologiím vytvořených v NASA se můžete seznámit s nejnovějšími objevy či zajímavou formou proniknout do úplně základních faktů – záleží na tom, jak moc vyspělý a vzdělaný jste astrolog :-) . Každopádně nabízíme programy určené jak pro diváky z mateřských školek, tak i pro školáky, středoškoláky a dospělé. Ti nejmenší shlédnou zajímavou pohádku, pro starší jsou určeny naučné filmy a vše navíc s odborným lektorem, který je připraven na Vaše otázky. Planetárium se otvírá od 16:00 každou celou hodinu – a program není nikdy stejný!!!

DIVADLO PRO DĚTI – KAŠPÁRKOVO PUTOVÁNÍ

Středa 13.7 -18:00

Vezměte své ratolesti na kulturu a užijte si s nimi pohádku . Divadlo „Ahoj“ uvede krásný loutkový příběh, u které se pobaví jak děti, tak i dospělí. Můžete obdivovat loutky a kulisy z 20. let minulého století a poznat dobu, kdy nebyla televize a rodiče hrávali dětem.

Vstupné 50,-Kč