Proběhlé akce

VEČER DRAKŮ – skupina Big Mac and reverend Michaux

Sobota 4.9.2021- 18:30

Po závodech Dračích lodí rozjedou svůj maraton dva další draci :-)

Srdečně zveme na hudební zábavu se skupinou Big Mac and reverend Michaux – zpívá se, pije a tančí až do brzkého rána! Zazní písně tradiční i naprosto nečekané, rozhodně se budete bavit!!

Dračí lodě na Řece

Sobota 4.9.2021

Desátý ročník ukrutného klání na vlnách rybníka Řeky – přijďte fandit své oblíbené posádce a podpořit je ve snaze získat Trofej rytíře Mikuláše Střely a jeho schovanky Doubravky. Nebude to boj vůbec snadný – jde o každý metr a každou sekundu, o každé píchnutí pádlem do vody! Zaručeně se stanete svědky lítého zápasu, křiku posádek, povelů kormidelníků, dunění bubnů a fandění diváků. Čeká Vás zajímavá podívaná a řada napínavých chvil. A večer? Spousta zábavy, oslav a na konec tradiční ohňostroj! Více informací na stránkách http://www.draci-lode-reka.wbs.cz/Aktuality.html

CZECH SKUPINA v předvečer Dračích lodí

Pátek 3.9.2021, 19:00

Soutěžící, fanoušci a jejich rodinní příslušníci potřebují před soubojem Dračích lodí pořádně nabudit a vyburcovat. Proto k nám přijede skvělá Czech skupina, která bude hrát jednu pecku za druhou a předvede plejádu nejrůznějších hudebních stylů. V této smršti hudebních hitů pak bude jen na Vás, zda budete zpívat nebo tančit.

Pánové Hromádka a Jelínek – harmonika + kytara

Sobota 28.8.2021 – 20:00

Opět se blíží konec prázdnin. Na rozloučenou s létem nám ještě zahrají pánové Hromádka a Jelínek spoustu veselých písniček, ke kterým se můžete přidat. Máte se na co těšit, my se těšíme také!

Country session

Pátek 13.8.2021 od 18:30

Z Chocně k nám dorazí čtyři hudebníci, s kterými můžete strávit příjemný večer. Hrají country, folk, bluegrass, trampské písně, pop a dokonce i písně na přání. Takže si připravte hlasivky na zpěv, nohy na podupování, svolejte kámoše a rychle na Řeku do Moře!!

Kapela ANONYM

 

pátek 6.8. – 20:00

Kapela se sice jmenuje ANONYM, ale pro nás to není žádná neznámá!!!! Víme, že nás čeká hezký večer plný písniček a že si můžeme hezky z plna hrdla zazpívat písně, které se snad nikdy neoposlouchají. Čekají nás country písně, trampské šlágry i téměř lidové skladby. Zkráka si to přijďte na Řeku užít!

pokračování předešlé noci: Upsometujská country

Sobota 31.7.2021 – 20:00

Pěkné muziky není nikdy dost a uvidíte, že vydržíte víc, než myslíte! Večer ve stejném duchu jako páteční: hrajeme, zpíváme, pijeme, tančíme a řádíme!

Vstupné: dobrovolné

UPSOMETUJSKÁ COUNTRY

pátek 30.7. – 20:00

Živý a veselý večer plný písniček, který bude končit brzy ráno….Taková krásná, nostalgická klasika, která do prostor naší restaurace naprosto patří – většinu písní znáte a rádi si je od srdce zazpíváte, nohou podupáte a případně i do kola skočíte…. Přijďte křepčit s Upsometujskou country, určitě se Vám to bude líbit!!!

HROŠENÍ NA ŘECE – dvouvíkendový hudební festival

Pátek 16.7.,sobota 17.7., pátek 23.7., sobota 24.7.2021

Zlatý hřeb kulturního dění na Moři, na který Vás srdečně zveme!

Ke každé vstupence obdržíte lístek do hodnotné tomboly s dárky od sponzora festivalu – Jacka Danielse!!!

Lístky  již v předprodeji za akční ceny, navštivte stránky www.hroseni.cz .


JAWAMANIE

víkend 25.6.-27.6.2021

Rok se s rokem sešel a Jawa se sejde (sjede) s Jawou  (a jistě: Čezeta s Čezetou….)  Tradiční sraz na „Krucíku“ Jawamanie je zde!… Naleštěte své stroje, nazujte těžké boty, nasaďte brýle, helmy, rukavice a rychle k Moři!  Jako každým rokem se dá očekávat neočekávané a vidět neviděné. V pátek hudba, v sobotu tradiční oheň.

Untitled

1 2 3 4 5 6 ... 13 14 15