Proběhlé akce

Běh kolem Řeky – rozloučení s prázdninami 5km

Sobota 5.9. 2020 – 17:00

Dámský běžecký klub DBK Chotěboř pořádá 5km běh kolem Řeky – zúčastnit se může naprosto každý: změříte své síly, posílíte srdce a plíce. Startovné 50,-Kč, děti 25,-Kč, vyhlašování vítězů podle kategorií.

DIVADLO PRO DOSPĚLÉ

Sobota 29.8. – 18:00

Kočovné divadlo VELKÝ VŮZ uvede konverzační komedii „Prostor pro naši reklamu“ – přijďte si užít jeden z posledních prázdninových večerů a posoudit výkon nadšených a zkušených herců, kteří Vám představí další z jejich autorských her. Určitě litovat nebudete.

Harmonika na závěr léta

Pátek 28.8.; 20:00.

Prázdniny a léto končí, je třeba využít každé příležitosti poveselit se :-) . Zazpívat si můžete přijít s panem Hromádkou a jeho akordeonem a s kytarou pana Jelínka; zazní široká škála písní – od těch nejkrásnějších lidových až po notoricky známé odrhávačky…..

CZECH SKUPINA

Housle, kytara, banjo, bubny, basa, zpěv = zaručená zábava, dobrá nálada a vydařený večer. Přijďte si poklábosit s přáteli,  od srdce si zazpívat a trošku si zatančit.

O třech prasátkách – představení pro děti

Středa 19.8.2020 - 18:00

Zveme Vás na představení Loutkového divadla Úsměv, které představí originální pohádku O třech prasátkách.  Tři prasátka, Matěj, Toník a Julinka, jdou do světa. Potkají žabku, které chce Matějovi a Toníkovi, poradit jakou chaloupku si mají postavit, ale ti se jí vysmějí. Julinka jí utěší a přijme od ní radu na stavbu domku. A tak všem prasátkům, zachrání život.  Protože jak to v pohádkách bývá, na prasátka číhá vlk.

Vikingové opět na Moři

Sobota 15.8. 2020 – 14:00

Podívaná pro všechny drsné dívky a drsné chlapce: na Řece proběhne pravý boj mezi starými vikingskými bojovníky! Silné paže, sekery, helmice, meče, štíty a řev. Přijďte nasát atmosféru boje na život a na smrt při rekonstrukci historické bitvy! Nebudou chybět ani tematické soutěže pro děti a další doprovodný program, dozvíte se řadu zajímavých informací o životě těchto skandinávských mořeplavců.

TaK Band

Pátek 14.8. -20:00

Příjemný hudební večer pro každého, kdo má rád dobrou náladu, hezké písně, dobré pivo, lahodné víno a přátelskou atmosféru.

Pánové Hromádka a Jelínek – harmonika + kytara

Středa 12.8.2020 – 20:00

Pan Hromádka zmáčkne klávesy svého akordeonu, pan Jelínek třískne do strun a Vy můžete přidat své hlasy k tradiční večerní seanci s písničkami všeho druhu. Určitě zazní Vaše oblíbené, jako je například Japonečka malá, Santa María, Jeníčku těš se, Hospůdko známá – a řada dalších!

Srpnová kondiční pětka

sobota 8.8.2020 – 18:00

DBK při SK Chotěboř zve všechny nadšence, sportovce a milovníky běhu na trať dlouhou 5km! Přijďte si zaběhat a odreagovat se od všeho stresu! Startovné dospělí 50,-Kč, děti 25,-Kč, bohaté občerstvení zdarma v cíli.

JAK SE HONZA RYTÍŘEM STAL

Středa 5.8. -18:00

Divadlo U dvou sluncí přijede na Moře s krásnou a milou pohádkou Jak se Honza rytířem stal. Děti se mohou těšit na originální příběh z kterého si mohou odnést i moudro do života. Celé představení bude prokládáno krásnými písničkami a malí diváci se mohou zapojit přímo do děje.

1 2 3 4 5 6 ... 13 14 15