Program akcí

Na „Moři“ Vás i o letošní sezóně čeká řada zajímavých událostí – ať jsou to již tradiční koncerty s tradičními i netradičními zpěváky, zajímavé přednášky se zajímavým promítáním, divadelní představení pro malé i velké diváky či nejrůznější soutěživá klání pro všechny soutěživé duchy. Zatím je řada akcí v jednání, na stránkách jsou uvedeny pouze ty, které jsou 100% – s blížícím se létem se bude program zaručeně rozrůstat.

Máme též stránky na facebooku, určitě nás navštivte ! :)

Program LÉTO 2024 – Moře u rybníka Řeka

Třetí víkend v červenci – 19.-20.7. – nás čeká již sedmý ročník dvoudenního hudebního festivalu HROŠENÍ NA ŘECE 2024. Je zaměřen na folk, country, bluegrass a na trampskou i irskou muziku. Partnerem občerstvení i tomboly je opět JACK DANIELS a vstupenky za levnější cenu pořídíte ZDE:

https://www.ticketlive.cz/cs/event/festival-hroseni-2024

Přejeme vám příjemnou zábavu  :)

Parníky na Řece – aneb Vyžlovka 2024

sobota 6.9. + neděle 8.9.

Českoslovenští parníkáři  (majitelé lodních modelů s funkčními parními stroji) přijedou opět na rybník Řeka a v rámci 21. ročníku soutěžního srazu nám opět předvedou své největší skvosty. Bude to víkend s nezapomenutelnými zážitky a hezkou atmosférou jak pro účastníky, tak i pro diváky. Přijďte se podívat na něco, co jste ještě neviděli (a hned jen tak neuvidíte), zapojte se do fandění, soutěžení a hodnocení – zkrátka zažijte ten pravý parní adrenalin na vlastní kůži.

Program:

sobota: rychlostní jízdy kolesových parníků, parních modelů do 1 m a do 2m, jízdy plachetnic, večerní jízdy s osvětlením, vyhlášení vítězů, rozdání cen.

neděle: hromadné závody kolesových parníků, parníků poháněných lodním šroubem, steam foot, jízdy plachetnic, odpoledne vyhlášení vítězů a rozdání cen.