Program akcí

Na „Moři“ Vás i o letošní sezóně čeká řada zajímavých událostí – ať jsou to již tradiční koncerty s tradičními i netradičními zpěváky, zajímavé přednášky se zajímavým promítáním, divadelní představení pro malé i velké diváky či nejrůznější soutěživá klání pro všechny soutěživé duchy. Zatím je řada akcí v jednání, na stránkách jsou uvedeny pouze ty, které jsou 100% :-) – s blížícím se létem se bude program zaručeně rozrůstat.

Vstupenky na jednotlivá představení je možno rezervovat denně v době 11:00-21:00 na telefonním čísle 775 233 201, na lístky zakoupené minimálně 14dní před konáním akce poskytujeme 10% slevu. Přihlášky do soutěží dle uvedených informací u patřičné akce.

Máme též stránky na facebooku, určitě nás navštivte!!

Program LÉTO 2016 – Moře u rybníka Řeka

Odpoledne v kouli pod hvězdami :-)

Pondělí 4.7. 13:00

Odpoledne plné koulí a hvězd :-)  Do koule se můžete nechat zavřít a běhat po vodě (aquazorbing), dále si můžete dát v jiné kouli souboj s jiným „zakulaceným“ mackem na trávníčku (bodyzorbing) či se jen tak kulátet po pláži. Až se koulením řádně unavíte, nabízíme jedinečnou příležitost odpočinku v další polokouli, která Vás navíc ještě přenese tisíce kilometrů daleko do vesmíru. Máte jedinečnou možnost navštívit planetárium, které díky technologiím vytvořených v NASA dokáže zaujmout všechny věkové kategorie. Malé děti mohou shlédnout zajímavou pohádku a seznámit se tak zábavnou formou s fázemi Měsíce, pohyby Země, souhvězdími Zvěrokruhu; pro starší a dospělé je k dispozici široká nabídka naučných filmů a navíc všemi programy provází odborný lektor. Planetárium se otvírá od 13:00 každou celou hodinu – a pozor, program není nikdy stejný :-) )

13:00 – program pro diváky 3-10let

14:00 – program pro diváky 10let a výš

15:00 – program pro diváky 3-11 let

16:00 - program pro diváky 11let a výš

17:00 – program pro diváky 10 a výš

18:00 – program pro diváky 15 a výš

Hudební recitál pro děti

sobota 9.7.  - 18:00

Hudební recitál pro děti – nevšední setkání s hudbou, při kterém na děti čeká spousta legrace, soutěží, her a navíc se mohou stát i hudebním nástrojem. Pod vedením zkušeného pedagoga Pavla Lutnera se dozví spoustu užitečných informací a vůbec to nebude bolet :-D

Na stojáka – E.Kočičková, Jakub Žáček, Martin Vasques

pátek 15.7. – 20:00

Oblíbená stand-up comedy z televizních obrazovek zavítá opět na Moře!!! Přijďte strávit příjemný večer a zasmát se od srdce originálním výstupům bavičů, jakými jsou Ester Kočičková, Jakub Žáček a Martin Vasques. Své návštěvy určitě litovat nebudete, využijte nabídky předprodeje!! Kdo nestihne červencové představení, nemusí si trhat vlasy zoufalstvím – v srpnu bude Na stojáka na Moři ještě jednou, ale již v jiné sestavě!!!