Program akcí

Na „Moři“ Vás i o letošní sezóně čeká řada zajímavých událostí – ať jsou to již tradiční koncerty s tradičními i netradičními zpěváky, zajímavé přednášky se zajímavým promítáním, divadelní představení pro malé i velké diváky či nejrůznější soutěživá klání pro všechny soutěživé duchy. Zatím je řada akcí v jednání, na stránkách jsou uvedeny pouze ty, které jsou 100% :-) – s blížícím se létem se bude program zaručeně rozrůstat.

Máme též stránky na facebooku, určitě nás navštivte!!

Program LÉTO 2018 – Moře u rybníka Řeka

Dračí lodě na Řece – již VIII.ročník !!!!

15.6. 2019

Dračí lodě opět na Řece!!!

Přijďte se pokochat pohledem na zuřivé draky všeho druhu – do lodě s krásnou dračí hlavou a ocasem usedne dalších 22 draků a dračic, kteří budou svým pádlováním usilovat o získání Trofeje rytíře Mikuláše Střely a jeho schovanky Doubravky. Nebude to boj vůbec snadný – jde o každý metr a každou sekundu! Očekávejte tuhé klání, pokřiky posádek, povely kormidelníků, fandění diváků a dunění bubnů.  Čeká Vás zajímavá podívaná a řada napínavých chvil. A večer? Spousta zábavy a na konec ohňostroj! Více informací na stránkách http://www.draci-lode-reka.wbs.cz/Aktuality.html

JAWAMANIE + HONDA :-)

víkend 28.6.-30.6.2015

Je ten pravý čas pochlubit se svým mazlíčkem – ať už je to Jawa, Čezeta či Honda. Nakopněte motor, naleštěte blatníky a vyražte na tradiční setkání milovníků starších dvoustopých vozidel, ke kterým se letos poprvé přidávají i šťastní majitelé starších aut značky Honda… Na programu oheň, přednáška, hudební zábava, spanilá jízda a neřízené řádění :-)