Program akcí

Na „Moři“ Vás i o letošní sezóně čeká řada zajímavých událostí – ať jsou to již tradiční koncerty s tradičními i netradičními zpěváky, zajímavé přednášky se zajímavým promítáním, divadelní představení pro malé i velké diváky či nejrůznější soutěživá klání pro všechny soutěživé duchy. Zatím je řada akcí v jednání, na stránkách jsou uvedeny pouze ty, které jsou 100% :-) – s blížícím se létem se bude program zaručeně rozrůstat.

Máme též stránky na facebooku, určitě nás navštivte!!

Program LÉTO 2020 – Moře u rybníka Řeka

DIVADLO PRO DĚTI – MÍČEK FLÍČEK

Středa 15.7 -18:00

Vezměte své ratolesti na kulturu :-) . Dětské divadýlko Úsměv představí originální pohádku Míček Flíček. Krásné loutky, poutavý příběh. Vhodné pro mrňousky, předškoláčky a malé školáčky.

Bouřlivý večer s hudební skupinou Big Mac and reverend Michaux

Pátek 17.7. 2020 – 20:00

Přijďte se přidat svým zpěvem k dvěma nadšeným hudebníkům, kteří to dokáží pořádně rozjet! Zazní Kabáti, Landa, Visací zámek a spousta dalších písní nejrůznějšího žánru! Prostě to rozjedem na plný pecky :-)

PSÍ DEN NA MOŘI

sobota 18.7. – 14:00

Tradiční přátelská soutěž pro pejsky všeho druhu! Načechrejte chlupy, narovnejte fousky, naleštěte čumáčky a hurá mezi ostatní čtyřnohé kamarády! Soutěž v dovednosti, v poslouchání, zlobení a tvrdohlavosti – šanci vyhrát má prostě každý!! Soutěží hlavně psi, ale na své si přijdou i majitelé a fanoušci – netradiční discipliny, legrace a pohoda.

Startovné 50,-Kč za pejska, přihlášky v restauraci Moře u rybníka Řeka nebo na mail: Psidennamori@email.cz

Večer s tóny harmoniky

Sobota 29.7. – 20:00

Přijďte si zazpívat písně lidové, národní, nadnároní i sprostonárodní… klasické večerní posezení s harmonikou a kytarou v podání pánů Hromádky a Jelínka.

Vstupné: dobrovolné

Country Colaps – hudební večer

Pátek 24.7. – 20:00

Pardubická skupina Country Colaps Vás potěší písněmi z oblasti folku a country – uslyšíte krásné české country a trampské písně, načerpáte spoustu energie a užijete si hezký večer.

JAK SE HONZA RYTÍŘEM STAL

Středa 5.8. -18:00

Divadlo U dvou sluncí přijede na Moře s krásnou a milou pohádkou Jak se Honza rytířem stal. Děti se mohou těšit na originální příběh z kterého si mohou odnést i moudro do života. Celé představení bude prokládáno krásnými písničkami a malí diváci se mohou zapojit přímo do děje.

Srpnová kondiční pětka

sobota 8.8.2020 – 18:00

DBK při SK Chotěboř zve všechny nadšence, sportovce a milovníky běhu na trať dlouhou 5km! Přijďte si zaběhat a odreagovat se od všeho stresu! Startovné dospělí 50,-Kč, děti 25,-Kč, bohaté občerstvení zdarma v cíli.

Pánové Hromádka a Jelínek – harmonika + kytara

Středa 12.8.2020 – 20:00

Pan Hromádka zmáčkne klávesy svého akordeonu, pan Jelínek třískne do strun a Vy můžete přidat své hlasy k tradiční večerní seanci s písničkami všeho druhu. Určitě zazní Vaše oblíbené, jako je například Japonečka malá, Santa María, Jeníčku těš se, Hospůdko známá – a řada dalších!

TaK Band

Pátek 14.8. -20:00

Příjemný hudební večer pro každého, kdo má rád dobrou náladu, hezké písně, dobré pivo, lahodné víno a přátelskou atmosféru.

Vikingové opět na Moři

Sobota 15.8. 2020 – 14:00

Podívaná pro všechny drsné dívky a drsné chlapce: na Řece proběhne pravý boj mezi starými vikingskými bojovníky! Silné paže, sekery, helmice, meče, štíty a řev. Přijďte nasát atmosféru boje na život a na smrt při rekonstrukci historické bitvy! Nebudou chybět ani tematické soutěže pro děti a další doprovodný program, dozvíte se řadu zajímavých informací o životě těchto skandinávských mořeplavců.

1 2