Reference

 

3. místo v anketě KEMP ROKU 2013 mezi všemi kempy v kraji Vysočina

27. místo v anketě KEMP ROKU 2013 mezi všemi kempy v České Republice

2.místo v anketě KEMP ROKU 2012 mezi všemi kempy v kraji Vysočina

29. místo v anketě KEMP ROKU 2012 mezi všemi kempy v České Republice

2.místo v anketě KEMP ROKU 2011 mezi všemi kempy v kraji Vysočina

35. místo v anketě KEMP ROKU 2011 mezi všemi kempy v České Republice

 

Z dopisů:

Vážená paní Zavadilová,

Moc vám děkuji touto cestou za skvělou přípravu naší akce ve vašich „mozkových lázních“ Doslova jsme se restartovali a to také díky vaší přípravě a organizaci a samozřejmě hlavně díky krásnému prostředí u Řeky. S pozdravem J.B. (4.9) ).( Oslava podniku 1.-2.9.2012)

Dobrý den,

rádi bychom vám poděkovali, za příjemně strávený sobotní den (4.6.2010) ve vaší restauraci Moře. Posíláme pár fotek, pozdravujte slečnu servírku Evu. Zároveň se omlouváme za případné impertinentnosti.

Těšíme se na další výlet na Řeku, již brzy…

S pozdravem vandráci z Brodu.

 

Dobrý den,

rád bych celému vašemu týmu ještě jednou poděkoval za opravdu vynikající péči, kterou jste nám věnovali. Sraz i díky vám byl naprosto perfektní. Za organizační tým Jiří Mudra – Ferror (sraz milovníků veteránů VW – )

 

Ohlasy na stránkách www.dokempu.cz:

 

24.9.2012 – Miroslava P. – Je to nádherná oáza klidu bez známek všudypřítomné komerce s velmi příjemnou a ochotnou obsluhou. Lepší místo pro relaxaci v přírodě s perfektním zázemím jsme neviděli.

24.9.2012 – Wikca – Kemp je v nádherném prostředí, kolem jen lesy a rybník. Majitelé jsou velmi sympatičtí a milí lidé. Kempu by neuškodila modernizace ale jinak je tam čisto a pěkně :-)

21.8.2012 – Marie D. – Krásné prostředí, příjemné ubytování a ochotný personál s vynikající kuchyní.

14.8.2012 – Karel R.- Kemp nikoliv pětihvězdičkový, ale s úžasným duchem místa, krásným okolím a velmi milým a vstřícným personálem. Rád se budu vracet.

11.7.2012 – Maty07 -K tomuto Moři jezdíme opakovaně, za velmi slušné ceny se majitelům daří vytvořit originální a příjemné prostředí, vždy jsou ochotni vyjít v čemkoli vstříc. Uvnitř restaurace je úžasné zázemí pro děti, knihovna pro dospělé, půjčení společenských her, takže i za deštivých dní se nemusíte nudit. No a výlety do okolí, lesy plné borůvek, cyklostezky, projížďky po rybníku – pro naše malé děti to bohatě stačí a my si tu vždycky odpočineme, navíc o víkendech je vždy nějaká zábava – koncert nebo divadlo. Příští rok pojedeme zase!

30.8.2011 – Iveta Zemanová -Krásné prostředí, příjemný personál, dobrá kuchyně, nízké ceny, jen hlavní budova by již asi potřebovala rekonstrukci.

31.8.2011 – Gabriela Dorčiaková – Do kempu jezdíme s celou rodinou, každý rok již 10 let. Moc se nám tam líbí, je tam klid, příjemné prostředí a krásná příroda okolo.

25.8.2011 – Barča Vernerová – V kempu bylo parádně. Ceny jsou uplně suprové, v kempový hospůdce pohodička, obsluha příjemná, několik piv na výběr, nějaký ten dlabanec a hlavně velký dětský koutek, který nejmladší člen výpravy opravdu ocenil :) Voda ke koupání vidět od stanu, WC pomalované vtípky, některé i po několikáte způsobili „chichot při dílu“ :D Jen ty sprchy :/ málo času za dost peněz a hlavně nejde korigovat teplota, ani přerušit tok vody – což je fakt naprd…Ale co, tak jsme tam holt tolika nelezli :D Jinak okolí do 20km jsme se tak snažili projít a je to tam moc krásné!

25.8.2011 – Irena Kaňová – Milý a ochotný personál.Domácí prostředí.

29.7.2011 – Petr Steklý – Zažili jsme tam čupr akci a skvěle jsme se bavili. :-) )))

11.7.2011 – Václav Dohnal – Klidný kemp, dobré cyklistické stezky, přijemný personál

19.7.2010 – Petra Hofmanová – na kempu nebo personalu neni jedina vec kterou bych vytkla bylo tam supe a koncem srpna tam jedem znova

 

Ze sešitků:

 

4.7.2010 – Dobrý den, musím uznat, že se mi tu moc líbilo. Nejvíc se mi líbil rybník Řeka. Martin Písek (spolupracoval Dan Rampáček)

22.8. – Po prvotních rozpacích a zkraje špatném počasí jsme tu prožili super týden naší dovolené. Jiří Barták s rodinou Připomínka: chtělo by to více věšáků nebo skříňku, aby se nemuselo bydlet v taškách, kufrech, krabicích atd. I skoba nebo hřebík ve zdi udělají své

9.7.2010 – Děkujeme za azyl, vraceli jsme se sem jako domů. Kovářovi

24.7. – S pobytem i personálem jsme byli spokojeni. Mohl by se ale zlepšit venkovní vzhled kabinek. Rálišovi

7.8.2010 – Bylo nám na Řece hezky jako vždy. Uvítali bychom fungující veřejné osvětlení na rohu kabin a sprchu, ze které teče teplá i studená voda. Děkujeme, Pětovi. Díky za večer s Evou Henychovou

8.8.2010- Děkujeme za krásný pobyt! Moc se nám tady líbilo! Skvělé uzené maso! A ještě lepší pivo! Díky, zase se uvidíme. Ivča, Martin, B+B+A

22.8.10 – Vše moc pěkné, čisté, kolektiv obsluhy příjemný, prostředí krásné. Děkujeme za krásné, byť krátké (1noc) zážitky. Šafránkovi Chlumec n/C