Proběhlé akce

7. ročník hudebního festivalu HROŠENÍ NA ŘECE 2024

Uskuteční se ve dnech 19. a 20.7.

Dny plné nádherné hudby a zábavy v podání suprových muzikantů:

Program pátek 19.7. od 17 hod.:

COUNTRY COLAPS, Pouta, FLASHBACK, Epydemye, BOKOMARA – 40 let na pódiu

Program sobota 20.7. od 12 hod.:

MADAM V TRIKU, Brzdaři (Kutná Hora),       ZUZKA GROHOVÁ, Děvčice,                     JAUVAJS + vystoupení irských tanečnic COISCÉIM,        Honzík Novorka, DEVÍTKA, Nezmaři, ŽAMBOŠI, Fukanec, COP.

Sobotní program osvěží                  VYSTOUPENÍ IRSKÝCH TANEČNIC !

Víkendem vás provedou                           Šárka Doležalová a Honza „Hroch“

Ozvučení a osvětlení zajišťuje opět                 KAREL TOUPAL s rodinou

Partnerem občerstvení a tomboly bude i tentokrát JACK DANIELS – ke každé zakoupené vstupence obdržíte ZDARMA u vstupu na festival LÍSTEK DO TOMBOLY.

Ceny vstupenek:

POUZE PÁTEK

- předprodej 350,- Kč

- na místě 400,- Kč

POUZE SOBOTA

- předprodej 450,- Kč

- na místě 500,- Kč

PÁTEK + SOBOTA

- předprodej 550,- Kč

- na místě 600,- Kč

V předprodeji je možné lístky zakoupit i za benefity od zaměstnavatelů ! :)


Předprodej: www.ticketlive.cz

Stránky festivalu: www.hroseni.cz

FB událost: www.facebook.com

Přejeme vám příjemnou zábavu ! :)

Triatlon Krucemburk 2023 – Běžec Vysočiny

Neděle 20.8.2023 – 9:00

Jste sportovec? Pak Vás nemusíme zvát, jistě jste již přihlášeni.

Jste fanda? Pak Vás nemusíme zvát, jistě přijedete fandit.

Jste lenoch? Pak Vás zveme na příjemné posezení u pivka či kávičky s výhledem na skupinu lidí, kteří se DOBROVOLNĚ! a nadšeně vrhají do studených vod rybníka Řeky, uplavou to, co by normální člověk nikdy nedal, potom BĚŽÍ pro své kolo, nasedají a šlapou jak o život bůhví kolik kilometrů, aby se následně vydali na 5km dlouhý BĚH ještě po svých…

 

 

ještě po svých….

Country session

Sobota 19.8.2021 od 19:30

A ještě jednou báječné seskupení muzikantů z Chocně! Sice si pokaždé říkají jinak a hrají v jiném složení, ale vždy to stojí za to!!! Hrají naprosto skvěle a nezkazí žádnou zábavu. Nepropásněte šanci prožít v jejich společnosti příjemný večer. Hrají country, folk, bluegrass, trampské písně, pop a dokonce i písně na přání. Takže si připravte hlasivky na zpěv, nohy na podupování, svolejte kámoše a rychle na Řeku do Moře!!

Šermířský turnaj

Sobota 19.8. 2023

Podívaná pro všechny drsné dívky a drsné chlapce: na Řece proběhne pravý boj mezi šermíři! Silné paže, sekery, helmice, meče, štíty a řev. Přijďte nasát atmosféru boje na život a na smrt při rekonstrukci středověkých turnajů.

Řeka čaruje – velká hudební jízda

Pátek 18.8.2023 – 20:00 hod

Velká výzva – sejde se více hudebníků nebo posluchačů? Která skupina početně vyhraje? Hudebníci budou vyhrávat na své nástroje určitě, ale nechají se posluchači zahanbit? Večer plný písní a nejrůznějších vzpomínek – sejde se zde parta „starých“ bardů od Řeky a zároveň přijede parta oblíbených hudebníků z Chocně – a uvidíme, jak jim to všem bude hrát a šlapat. Nalaďte si hlasivky a přijďte si užít super večer!!!!

Ukázka dravců a zajímavé povídaní o jejich životě v přírodě i zajetí

Středa 16.8. – 18:00

Povídání o životě a chovu dravých ptáků – dlouholetý chovatel a milovník sokolnictví pan Václav Augustin přiveze ukázat několik svých nádherných chovanců a seznámí posluchače s životem zasvěceným myslivosti, dravým ptákům a lesnictví. Přijďte se podívat na překrásné opeřence z blízka a dozvědět se o nich více.

Country večer s Anonymem

POZOR!! změna času – pátek 11.8.2023 – 19:00 (místo plánované soboty)

Seskupení ANONYM Vám  přiblíží svými písničkami od táborových ohňů lehkou nostalgii a pocit pohody. Parta amatérských hudebníků Vás přenese o pár let zpátky a rozfouká vzpomínky na nedávno minulé časy.

Šlachouni – hudební seskupení

čtvrtek -10.8.2023 – 18:00

Parta skvělých kamarádů přijede zavzpomínat na Řeku a přiblíží všem zdejší atmosféru z dob, kdy sami  ještě neměli vnoučky a dokonce ani žádné děti. Uslyšíte kytaru, basu, banjo, mandolínu, housle a můžete se přidat svým zpěvem k ostatním hostům restaurace – jak je u nás zvykem, když je muzika, tak se zpívá z plna hrdla!

DIVADLO PRO DĚTI – KAŠPÁRKOVO PUTOVÁNÍ

Středa 9.8. -17:00

Dětské divadýlko Ahoj přiveze tentokrát na Řeku Čertovské pohádky. Neváhejte a vezměte své malé čertíky na představení – třeba získají další inspiraci k tomu, jak se dostat do pekla :-D . Můžete obdivovat loutky a kulisy z 20. let minulého století a poznat dobu, kdy nebyla televize a návštěva kejklíře byla významnou událostí.

BigMAC & reverend Michaux

Sobota 5.8.2023 – 19:00

Vystoupení kapely dvou téměř drsných chlapů – přijďte si poslechnout, co se dá na Řece také hrát, určitě se pobavíte! Široký repertoár, velká zábava.

1 2 3 4 5 6 ... 15 16 17