Proběhlé akce

MFFKV – Mimořádný filmový festival Krucemburský výtah

Čtvrtek 20.6.-neděle 23.6.2019

Zapojte se do akce Dáme výtah, kterou zaštiťu­jí Ježíškova vnoučata spolu s Českým rozhlasem, a pomozte vybrat potřebnou částku 1 200 000 Kč na dobudování výtahu pro obyvatele pečovatelského domu v Krucemburku. Zúčastněte se bohatého programu Mimořádného filmového festivalu Krucemburský výtah, užijte si krásný víkend a přispějte na dobrou věc.

Celý výtěžek z krucemburského filmového festivalu putuje na projekt Dáme výtah. V nabídce jsou 3 typy akreditace – s ubytováním ve stanovém městečku u rybníku Řeka, odkud bude zajištěná kyvadlová doprava (2 km), nebo pod střechou v docházkové vzdálenosti do místa konání festivalu. U kategorie Silver máte v ceně i polopenzi, u Gold dokonce plnou penzi, takže budete úplně bez starostí. Akreditace nakoupíte na stránkách https://www.slevomat.cz/akce/1442686-dame-vytah-filmovy-festival-krucembursky-vytah.

Na obecním úřadě v Krucemburku se bude od 17. 6. 2019 prodávat akreditace K za 300 Kč. Ta je určená místním a přespolním – jedná se pouze o festivalový pas (bez ubytování a stravy).

Dračí lodě na Řece – již VIII.ročník !!!!

Sobota 15.6. 2019

Dračí lodě opět na Řece!!!

Přijďte se pokochat pohledem na zuřivé draky všeho druhu – do lodě s krásnou dračí hlavou a ocasem usedne dalších 22 draků a dračic, kteří budou svým pádlováním usilovat o získání Trofeje rytíře Mikuláše Střely a jeho schovanky Doubravky. Nebude to boj vůbec snadný – jde o každý metr a každou sekundu! Očekávejte tuhé klání, pokřiky posádek, povely kormidelníků, fandění diváků a dunění bubnů.  Čeká Vás zajímavá podívaná a řada napínavých chvil. A večer? Spousta zábavy a na konec ohňostroj! Více informací na stránkách http://www.draci-lode-reka.wbs.cz/Aktuality.html

Kondiční pětka s Janou – běh kolem rybníka Řeka

Sobota 8.6.2019 – 18:00

Dámský běžecký klub Chotěboř zve všechny dámy a pány k běhu kolem Řeky. Výkon nerozhoduje, hlavní je nadšení! Pro děti je připravena kratší trasa. V cíli bohaté občerstvení! Startovné 50,-Kč dospělí, 25,-Kč děti.

Skupina Subulcus – středověká hudba

Sobota 21.7.-20:00

Nevšední hudební zážitek připraví pro všechny zmožené a přeživší bojovníky vikingské bitvy hudební seskupení Subulcus. Středověká hudba a tóny prastarých časů se ponesou hluboko do noci a oblaží ucho každého citlivého tvora.

O zlatou šlapku – soutěž ve šlapání na šlapadle

 

neděle 15.7. – 11:00

Přijďte se utkat v tradiční šlapací soutěži na rybníku Řeka, kdy na vylosovaném šlapadle ukážete všem soupeřům a přihlížejícím, že si zasloužíte trofej Zlaté šlapky! Stačí jen sehnat parťáka, sebrat odvahu, protáhnout nohy a vyrazit!
Vlnobití, kroupy a chobotnice nejsou důvodem ke zrušení soutěže.

Přihlášky v restauraci nebo na Maky.Kostakova@email.cz .


O ploutev žraloka Žrouta

sobota 14.7.2017 - 18:00

Jedlíci, Maxi-jedlíci, Rychlo-jedlíci a Super-jedlíci  POZOR!!!

Milovníci pivního moku DO STŘEHU!!

UŽ JE TO OPĚT TADY!

Vyhlašujeme minimálně ;-) pátý ročník „pojídací“ a „popíjecí“ soutěže! Přisedněte spolu s dalšími soutěžícími k závodnímu stolu a ukažte, co ve Vás vězí.

Jedlíci ukáží, jak si dovedou poradit s hromadou jídla a pijáky si vyzkoušíme z dovedností konzumace piva – a nemyslete si, že to bude hračka!

Obhájí lonští šampioni svůj titul? Objeví se nový talent?

Zveme všechny příbuzné a kamarády soutěžících, aby přišli fandit, povzbuzovat a radit!!!!

Těšíme se na Vás, přihlášky prosíme na Maky.Kostakova@email.cz nebo na 775233201; Počet soutěžících je omezen!!!!

Vstupné: jednotlivé startovné

Tour de Aleje

Sobota 14.7.2018

Kdo rád jezdí na kole, kdo má rád aleje, kdo chce užít krásný den – ať se přidá k této letní cyklojízdě na podporu kampaně Zachraňme stromy! Akce určena pro každého, kdo ovládá jízdu na kole, velocipédu, bicyklu či toho, kdo má na něm připevněnou sedačku a veze se. Vhodné pro sportovce, nadšence, amatéry, aktivní důchodce, unavené rodiče, rozpustilé děti a všechny ostatní. Různé trasy, spousta doprovodného programu a spousta možností. U nás jedno ze “stanovišť“. Více zde.

Kašpar Kuba na Moři!!! Odpoledne plné kejklí a zábavy!

Středa 11.7. - 18:00

Nevšední Kašpar Kuba Vám rozveselí páteční večer svými akrobatickými kousky, triky a šaškárnami. Vaše děti budou nadšené výkony mladého eskamotéra a nad jeho uměním jim půjde hlava kolem – navíc jim tento sympaťák udělá radost i tím, že je bude do svého vystoupení zapojovat a že si odnesou domů malý dáreček. Vy pak následující týdny můžete trnout v obavách, že Vaše ratolesti začnou Kubu napodobovat a budou trénovat žonglování s ostrými noži či zapálenými pochodněmi :-)

Save the emotion- koncert

Sobota 7.7.2018 – 20:00

Zajímavý hudební zážitek zprostředkovaný mladou hudební skupinou „Save the emotion“ si odnese každý, kdo se staví byť jen na chvíli. Nechte se unášet tóny písní, které vznikly -dle svých autorů – mimo jiné i pod vlivem The Beatles, Green Day, Oasis, Artic Monkey, The killers , Foo Fighters.  Indický punk-rock je něco naprosto ojedinělého, tak si ho přijďte poslechnout na vlastní uši.

Povídání o včelách

Úterý 3.7.2018

Přednáška o životě včel – určitě se dozvíte spoustu nových věcí. Navíc se můžete podívat díky skleněnému úlu i na včelí královnu a její pomocnice. Zajímavé povídání pro děti všech věkových kategorií, což vlastně znamená, že i pro dospělé :-) . Restaurace Moře nabídne chleba s medem a příjemnou atmosféru.

1 2 3 4 5 6 ... 9 10 11