Proběhlé akce

Jubilejní 5. ročník hudebního festivalu HROŠENÍ NA ŘECE – 22.-23.7. 2022

Country večer s Anonymem

sobota 27.8.2022 – 19:00

Večer na sklonku prázdnin si žádá o trošku nostalgie a romantické nálady… Tu Vám dokonale přivodí kytara, banjo, foukací harmonika a písničky od táborových ohňů. Parta amatérských hudebníků Vás přenese o pár let zpátky a rozfouká vzpomínky na nedávno minulé časy. Listopadový vítr….

Večer s BigMac(ou) a reverendem Michauxem

Sobota 20.8.2022 – 19:00

Bouřlivá zábava pod taktovkou dvou pařmenů! Máca a Michaux to opět rozjedou až ze všech bude pot jen lít! Hodně hudby, hodně píva, hodně zpěvu a hodně tance! Přijďte se přesvědčit!

Pojízdné planetarium II.

pátek 19.8.2022 – od 16:00

Pojízdné planetarium přijede na Moře i v srpnu – máte tak jedinečnou příležitost shlédnout nejnovější naučné filmy o vesmíru či si osvojit příjemnou formou pár nových znalostí o prostoru, který nás obklopuje. Program se upravuje dle věku diváků, začínáme v 16:00 a pak vždy každou celou hodinu.

Vodní a další hrátky v kouli

Pátek 19.8.2022 – 14:00

Chcete chodit po vodě? Myslíte si, že to nejde? Ale ano, v kouli „aquazorbing“ to možné je – ale není to zas až tak lehké, jak se zdá. Nechte se dobrovolně uzavřít v průhledné kouli, spustit se na vodu a ukažte, že to zvládnete!
Nebo si myslíte, že byla legrace, když Klapzubova jedenáctka běhala v nafoukaných dresech? Zkuste si to při našem bodyzorbinku, kdy můžete narážet jeden do druhého a zažijete plno zábavy.

Jak Jeníček do města zabloudil – divadélko pro děti

Pátek 12.8.2022- 17:00

Pojďte se podívat na to, jak se malý Jeníček ocitl v opravdu zapeklité situaci. Nebojte, on se z ní určitě dostane – jen potřebuje správné rady (hlavně od diváků), aby vše vyšlo. Zveme všechny na originální pohádku s krásnými kulisami a nádhernými maňásky, kde se do celého dění malí diváci zapojují a prožívají děj s hlavním hrdinou.
Hraje Divadlo u dvou sluncí, vynikající herečka Šárka Vavřínková strhne pozornost dětí nejen dějem, ale i krásnými písničkami.

Skupina Epyzoda

Pátek 12.8.2022 – 20:00

Pohodový večer plný krásných písniček, které Vás příjemně naladí a potěší. Zpívat a tančit je povoleno, ba přímo nutno :-)

Kašpárkovo putování II.

neděle 10.8.2022

Loutkové divadlo pro děti (a nejen pro ně) v podání herce Libora Štumpfa určitě nezklame žádnou dětskou dušičku. Přiveďte své potomky za zábavou a poznáním. Nechte své děti poznat dobu, kdy televize neexistovala a divadlo bylo jedinou možností, jak spatřit pohádkové bytosti.

Mořeband – hurrrá akce

pátek 5.8.2022 – od 19:00

Nastupte na palubu a vyplouváme! Zábava začíná – hudba k vínku, hudba k pivku, hudba k rumu a hudba k tanci. Nechte se nést na bouřlivých vlnách hudby až se Vám bude hlava točit a nohy motat!

pokračování předešlé noci: Upskometujská country

Sobota 32.7.2021 – 20:00

Pěkné muziky není nikdy dost a uvidíte, že vydržíte víc, než myslíte! Večer ve stejném duchu jako páteční: hrajeme, zpíváme, pijeme, tančíme a řádíme!

Vstupné: dobrovolné

1 2 3 4 5 6 ... 14 15 16