Proběhlé akce

Běh kolem Řeky – rozloučení s prázdninami 5km

Sobota 1.9. – 17:00

Dámský běžecký klub DBK Chotěboř pořádá 5km běh kolem Řeky – zúčastnit se může naprosto každý: změříte své síly, posílíte srdce a plíce. Startovné 50,-Kč, děti 25,-Kč, vyhlašování vítězů podle kategorií.

Paměť národa

neděle 26.8.2018 – 18:00

Zveme všechny, kteří mají rádi naši vlast a kterým není lhostejná naše nedávná minulost k návštěvě zajímavého edukativního programu, který každoročně pořádáme ve spolupráci se žáky Gymnázia Chotěboř. Historie se často opakuje – a jsou období, která by se opravdu opakovat neměla.

MOŘE HUČÍ, ŘEKA ZPÍVÁ – ANEB HROŠENÍ NA ŘECE

Pátek 24.8. + sobota 25.8.2018

 

Country duo: DECH MRTVÉHO KONĚ

Pátek 17.8.2018-20:00

Legrace musí být, i kdyby pivo nebylo….

Zveme Vás na hudební produkci country dua, které v této sestavě pod tímto názvem vystoupí naprosto poprvé! Proto neváhejte a přijďte si poslechnout drsné cowboyské hlasy našich krajanů z Divokého západu… Určitě se budete dobře bavit!!

Večer s tóny harmoniky

Sobota 11.8.2018 – 20:00

Pan Hromádka a pan Jelínek opět rozezvučí stěny stařičké restaurace – přijďte si poslechnout písně, které zde zněly v době jejího mládí. Lidové a lidově známé písně potěší každého, kdo si rád od srdce zazpívá.

Naši dravci – přednáška s ukázkou ptáků

Středa 8.8.2018- 18:00

Kdo k nám přijde uslyší věci zajímavé a ještě zajímavější uvidí; čeká Vás krásná přednáška o dravých ptácích, o jejich chování v přírodě, o  jejich životě v přirozených podmínkách a i o způsobu jejich chovu v zajetí.  Dlouholetý chovatel pan Augustin s nimi tráví mnoho času a  zodpoví na každou Vaši otázku a všechno Vám rád vysvětlí – navíc Vám ještě přiveze ukázat pár svých chovanců.

Malé divadélko – představení pro děti

sobota 4.8.2018 - 18:00

Malé divadélko z Prahy k nám již poněkolikáté  zavítá a předvede svým divákům velmi oblíbenou divadelní pohádku O Kohoutkovi a Slepičce. Děti budou uchváceny krásnými písničkami a přeměnou herců v postavičky z děje; – a věřte, že se budou smát a snad si i odnesou ponaučení :-D . Zasmějí se i dospělí a kdo ví, jestli si i oni neodejdou moudřejší :-D

Profesionální herci Anna a Rostislav Novákovi jsou zárukou nevšedního zážitku: paní Anna, za svobodna Kopecká, je pokračovatelkou loutkařské dynastie Matěje Kopeckého (již sedmá generace) a pan Rostislav byl 22 let členem Studia Y, navíc ho můžete znát z televizních obrazovek a v současnosti se velkou měrou podílí na projektu Cirk La Putyka, kde oba manželé i vystupují.

Vstupné: 60,- Kč

Srpnová kondiční pětka

sobota 4.8.2017 – 18:00

DBK při SK Chotěboř zve všechny nadšence, sportovce a milovníky běhu na trať dlouhou 5km! Přijďte si zaběhat a odreagovat se od všeho stresu! Startovné dospělí 50,-Kč, děti 25,-Kč, bohaté občerstvení zdarma v cíli.

pokračování předešlé noci: Upsometujská country

Sobota 28.7.2018 – 20:00

Pěkné muziky není nikdy dost a uvidíte, že vydržíte víc, než myslíte! Večer ve stejném duchu jako páteční: hrajeme, zpíváme, pijeme, tančíme a řádíme!

Vstupné: dobrovolné

Upskometujská country

pátek 27.7.2018 - 20:00

Zaručeně zábavný večer s oblíbeným hudebním seskupením „Upskometujská country“ - přijďte si zatančit a zazpívat – repertoár velmi široký: od moravských lidovek po rockové pecky. Každý si přijde na své, muzikanti jsou skvělí, nálada báječná a atmosféra naprosto dokonalá!!! Kdo nezpívá nemá nohy, kdo netančí, leží pod stolem!!!!!

1 2 3 4 5 6 ... 11 12 13